FUJI SUSHI

2 July, 2017 - 3:31

Zase to uteklo jako voda a máme tu červenec. Už je to 10 dní, co jsme v Americe a dalších 80 dní je před námi. Dneska jsme navštívili Fuji sushi, které jsme dostali na doporučení od kamarádky a byl to skvělý tip, protože jsme si s Honzou opravdu pochutnali. Nabízí velký a chutný výběr s příjemnou obsluhou. Dokonce si troufám říct, že sushi bylo mnohem lepší, než u nás v Čechách a samozřejmě i s větším výběrem. Ale musím uznat, že Čechy jsou také na dobré úrovni, nerada tu svoji zemičku haním, protože za posledních pár dní si uvědomuji, jaký nám nabízí komfort, ale o tom až někdy jindy. Jinak jsme  zatím stihli navštívit několik obchoďáků s potravinami a drogerií a já nemůžu věřit vlastním očím. Tolik výběru, že mi oči kmitají sem a tam, až jsem z toho šílená. 😀 Další věc, která mě trochu zklamala, ale věděla jsem to. Lidi se nás stále ptají odkuď pocházíme. Když řekneme, že z České republiky, tak na nás koukají, jak na blázny. Samozřejmě, že žádný američan neví, kde je Česká republika. Američani jsou všeobecně velice omezený národ, který zná jen svých 50 států a tím to končí. Asi by se tady našli nějaké světlé vyjímky, ale většina ji prostě nezná. Včera si jedna američanka dokonce myslela, že mluvíme francouzsky. Popravdě bych neměla nic proti, ale je to směšné a vždycky nás to moc pobaví, ale vždy jim to rádi uvedeme na pravou míru. 😀 Trošku na sobě cítím, že se ze mě stává větší patriotka. Mám spoustu věcí na srdci, co bych vám ráda řekla, ale pro dnešek by to asi stačilo ať vás neunudím.

Mějte se krásně a já se brzy opět ozvu!

Vaše Klára

P.S. Teď jsme přišli z pláže. Pláže jsou tady opravdu nádherné, všude bílé písky a tyrkysový oceán. Jedním slovem nádhera.

You Might Also Like

7 Comments

 • Reply Obat Wasir Ambeien Herbal di Bangka Selatan 6 November, 2017 - at 21:43

  Obat Bab Keras Untuk Ibu Hamil

  sangat membantu sekali

 • Reply Cream Penghilang Kutil Kelamin 6 November, 2017 - at 23:06

  Apa Penyebab Wasir Pada Wanita

  bagus sekali

 • Reply Cara Menyembuhkan Kutil Kelamin Pria 7 November, 2017 - at 15:05

  Cara Pengobatan Kutil Kelamin Pria

  terimakasih

 • Reply Bentuk Kondiloma Akuminata 16 November, 2017 - at 3:40

  Kutil Kelamin Tidak Gatal DiBekasi

  Segera Hubungi No. Hp 081632231150 (Sms/Wa/Telp).

 • Reply Apa Penyebab Terjadinya Sembelit 20 November, 2017 - at 22:03

  Ambejoss Palsu

  We like to honor many other world wide web sites around the internet, even if they are Wohh exactly what I was looking for, appreciate it for putting up.

 • Reply obat alami kutil kelamin obat alami kutil kelamin 21 November, 2017 - at 3:03

  Penyakit Kutil Di Alat Kelamin

  jual obat kutil kutil kelamain

 • Reply Obat Herpes Genital Di Malaysia 21 November, 2017 - at 4:14

  Jual Obat Herpes Genital Dan Herpes Simpleks Di Malaysia

  […]Great weblog right here! Additionally your website loads up very fast![…]

 • Leave a Reply


  CAPTCHA Image
  Reload Image