PARTY NOVA

5 February, 2017 - 16:59

 

Hrozně se tady mračím 😀

CO JSEM SI OBLÉKLA NA PARTY?

Opět se zpožděním, ale přece jenom přidávám příspěvek. Dneska jsem si pro vás připravila můj outfit, v kterém jsem vyrazila na party, konkrétně na oslavu 23 narozenin NOVY. Musím přiznat, že jsem byla šťastná jako blecha, když mi přišla pozvánka na oslavu. Byla to asi moje první největší akce v Praze, přiznám se, že nejsem zrovna velký fanda diskoték, ale tuhle oslavu jsem si přece nemohla nechat ujít, ale o tom více v dalším odstavci. Teď se pojďme pustit do outfitu, který jsem si pečlivě vybírala už dva dny před akcí. V módě jsem velká detailistka a vše si předem promýšlím. Nejdřív jsem myslela, že zvolím nějaké jednoduché koktejlky nebo nějaké sametové, které jsou největším hitem letošní sezóny, jenže pak jsem si řekla, že šaty budou mít všechny ženy, a tak jsem šáhla po bílých mrkváčích z HM, objevila jsem je ve slevách minulého roku za pouhé 300 a jsem s nimi moc spokojená. Dělají skvělou postavu a můžete je kombinovat téměř se vším. Ale doporučuju takový kousek vytáhnout spíš na jarní a letní sezónu. Pokud sháníte mrkváče, které vám skvěle padnou, tak určitě vyražte do Zary, tam si určitě vyberete. Osobně si myslím, že mrkáváče budou stále in a ve vašem šatníku se nikdy neztratí. Top jsem zvolila výraznější. Je to krásný kousek, který se hodí na nějaké výjimečné příležitosti třeba na party, oslavy a svatby. Můžete si k tomu vzít třeba černou pouzdrovou sukni nebo černé roztrhané kalhoty je spousta variant.V příštím článku vám ukážu, jak kombinovat a co si vzít na party nebo večírek. Top jsem koupila v New Yorkeru, stál jen 199, což je krásná cena. Do New Yorkeru moc často nechodím, protože mám bohužel s tou to značkou špatné zkušenosti. Mají nekvalitní materiál a oblečení vydrží maximálně jednu sezónu, ale není divu cena to mu odpovídá. Nakonec celý outfit jsem doladila stříbrnými náušnicemi, zlatými hodinkami a výraznými boty v neonové barvě. Ty boty mám už čtyři roky a koupila jsem je ve slevě v Lindexu, ale už si netroufám říct kolik stály. Posledním detailem je černá kabelka se zlatým kolečkem, na kterou jsem narazila v CA. Mám ji moc ráda, protože se hodí téměř ke všemu. Tak to byl celý můj party outfit.

Doufám, že se vám bude líbit a těším se na vaše komentáře! Co vy nejraději nosíte na party? Chodíte rádi na party a máte nějaký oblíbený podnik nebo bar?

JAK OSLAVA PROBÍHALA A KOHO JSEM TAM POTKALA?

Jak už jsem psala v prvním odstavci, tak jsem byla šťastná jako blecha, že jsem měla tu čest zúčastnit se oslavy Novy. Byla to pro mě velká událost poznat se s lidmi z televize a opravdu jsem si to moc užila. Na Nově jsem poznala super lidi třeba Kubu, Míšu a další. Jsou skvělý a vždycky mi moc pomůžou a poradí. ( Kubí pokud ten článek, budeš číst, tak se nezlob, že jsem tě zmínila, ale musela jsem a taky, že tady nemám tu společnou fotku, nemohla jsem jí najít. 😀 🙁 ) Akce se konala v Sasazu  3. února. Upřímně v Sasazu jsem byla úplně poprvé, jsem strašná ostudu. 😀 Ale moc se mi tam líbilo, je to krásný prostor a na oslavu ideální. Po příchodu na oslavu jsme dostali welcome drink. Osobně alkohol vůbec nemusím a dokážu se bavit i bez něho, akorát mi je občas nepříjemné, když jsou všichni kolem mě opilý a já jediná střízlívá a to se pak člověk dozví věci. 😀 Všude po stranách prostoru bylo občerstvení a uprostřed sálu byla stage. Kolem čtvrt na osm bylo zahájení a celým večerem nás prováděli Lucie Borhyová a Rey Korangten. Hned na začátku nám bylo oznámeno, že se v průběhu večera nesmí fotit a kamerovat, tak jsem se to snažila dodržet. Během večera se tam vystřídalo mnoho různých kapel jako NO NAME, ABBA a nějaký DJ bohužel už si nepamatuji jaký. 😀 Po zahájení jsme se vydali na obhlídku a očíhnout rout. Byla tam spousta jídla a tak jsme měli na výběr. Já si vzala grilovanou zeleninu, olivy, sýry, lososa a pořád něco uždibovala. V průběhu večera jsem se seznámila z mnoho zajímavými lidmi a potkávala samé známé tváře třeba Marka Ztraceného, Juraje Herze, Milana Peroutku, všechny moderátory Novy a spousty herců. Já se celý večer držela po boku týmu Tn.cz, kde jsou všichni super a moc jsem si to s nimi užila. Byl to skvělý večer a doufám, že bude další.

Snažila jsem se článek více propracovat, tak doufám, že se vám  bude líbit. Budu se snažit dávat příspěvky pravidelně, tak třikrát týdně a v týdnu se můžete těšit na další! Užijte si zbytek neděle a zítra vykročte pravou nohou do nového týdne! Vaše Klára. ♥

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply


CAPTCHA Image
Reload Image