JUMPER

1 December, 2016 - 19:41

klarka-5

535 CZK withchic.com, 510 CZK metisu.com, 685 CZK withchic.com, 535 CZK shein.com, 510 CZK  shein.com, 560 CZK shein.com, 560 CZK shein.com

Už jen 23 dní a máme tu Vánoce. Jelikož jsem dneska měla čas, tak jsem se rozhodla zabrouzdat po internetu a podívat se na nějaké dárky. Jenže jsem nic neobjevila, tak jsem aspoň udělala koláž svetrů. Všechny kousky jsem vybírala pečlivě, aby nebyly příliš drahé, odpovídaly kvalitě a byly nadčasové. Cena svetrů se pohybuje kolem 600 korun, což je skvělá cena. Vybrala jsem zemité barvy, ale nebojte se šáhnout ani po barevných. Třeba vínová nebo lehounce růžová vám pomůže rozzářit celý outfit. Miluju svetry a hlavně ty huňaté, když je zima, tak se do nich hezky zachumlám. Nejradši nosím k svetrům kožené kalhoty (latexové). Myslím, že je to skvělá kombinace. Kalhoty to mu dodají větší šmrc a celý outfit působí módně. Kéžbych se k takovému outfitu naučila nosit kecky. Třeba teď toužím po adidas superstar (zlaté). Jsou to nádherné boty, tak snad. 😀 Mějte se krásně! Pusu, K.

 

P.S. Pod obrázky máte odkazy, které stačí rozkliknout a můžete vybírat další kousky nebo podívat se na bližší informace každého kousku.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply


CAPTCHA Image
Reload Image