YESTERDAY FROM MY PHONE

30 November, 2016 - 18:50

Processed with VSCO with f2 preset

Jako každý den, tak i včera jsem cestovala vlakem do školy, aby mi ta cesta lépe utíkala, tak si pokaždé do vlaku vezmu nějakou knížku. Mám teď rozečtené asi tři, ale dnes jsem měla náladu na nějaký románek, tak jsem si vzala od Jojo Moyes Život po tobě. Je to krásná knížka a pokud jste milovnice červené knihovny stejně jako já, tak doporučuji.

Processed with VSCO with f2 preset

Tak včera jsme měli tu čest navštívit CNC. CNC je budova, kde se nachází všechny známé tituly jako Blesk, Aha, Reflex a další. Měli jsme možnost si vyzkoušet stát před kamerou a číst z čtečky. No popravdě to není žádná sranda. Pokud chcete být dobří reportéři, tak musíte umět správně dýchat, artikulovat a mnoho dalších věcí. Jenže né všichni reportéři to umí a my máme tu výhodu, že máme ty správné lidi, kteří nás to učí.

Processed with VSCO with f2 preset

No a takhle vypadá naše učebna, kde se učíme, jak být dobrými reportéry.

Processed with VSCO with f2 preset

Mňam, mňam miluju jídlo a hlavně to nezdravé, haha. Je to tak dobré, že mám boule až za ušima. Ale pokud chcete opravdu dobrý kebab, tak musíte do Plzně. Tam je jednoznačně bezkonkurenční. 😀

Processed with VSCO with f2 preset

Miluju mango! Poslední dobou bych ho mohla jíst pořád. Je to osvěžující a chutné ovoce, ale také skvěle zasytí. Prostě mňamka.

Processed with VSCO with f2 preset

Švédský pivo! Tak, jestli jste tuhle lahodu ještě neochutnali, tak to rychle napravte, protože stojí za to! Skvělý drink k dobré večeři, ideální kombinace.

Processed with VSCO with f2 preset

Naše druhá večeře a oběd na zítra. Mám tak šikovného přítele! Umí skvěle vařit a o všechno se postará. Včera připravil špagety s kuřecím masem, žampiony, rukolou a olivovým olejem. Nejlepší jídlo na světě!

Doufám, že jste měli hezký den. Pusu, K. ♥

P.S. Nezapomeňte se dneska dívat na Edith Piaf. Je to film o slavné  francouzská šansoniérce. Je to trošku bláznivé stejně jako zmiňovaná zpěvačka, ale já ho zbožňuju.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply


CAPTCHA Image
Reload Image