SPECIAL: MY NEW JEANS

12 November, 2016 - 20:34

dsc_0594dsc_0598Připravte si džíny nebo kalhoty, které chcete ozdobit nášivkami.  Nezapomeňte na žehličku, díky které nažehlíte nášivky!

dsc_0600dsc_0601dsc_0609dsc_0612dsc_0629

 

Ahoj všem, dneska mám pro vás speciál, jak si vyrobit doma džíny s nášivkami. Není na tom nic těžkého. Stačí vám džíny, nášivky a žehlička ( na oblečení). Nášivky seženete skoro všude, ale nejlevnější jsou v  House, což je krám s oblečením. Stojí 129 korun a v celém balení jich máte šest. A teď jak na to. Nahřejte si žehličku, pak si vyberte nášivku, kterou nažehlíte. Nejdřív, ale musíte nahřát místo, kam budete chtít vložit nášivku, kterou vzápětí pak zažehlíte na to zahřáté místo. No a kalhoty máte na světě. Není problém vytvořit si i takové tričko. Koupíte si obyčejné tričko v New Yorker za 139 korun je jedno jaké barvy a stačí, když tam  nažehlíte nášivky a další kousek máte doma.

Jinak jaký jste dnes měli den? Já dnes měla klidný. Zacvičila jsem si, uvařila jsem, vyžehlila a psala články. Někdy mám ráda takové dny, když jsem jenom doma s rodinou a užívám rodinné pohody před tím urychleným týdnem. Jak vy nabíráte energii před pracovním týdnem? S láskou, K.

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply


CAPTCHA Image
Reload Image