ROAD TRIP

29 August, 2017 - 4:58

MIAMIKEY WESTORLANDOWASHINGTON D.C. JACKSONVILLERICHMONDPHILADELPHIANORTH AND SOUTH CAROLINAMARYLANDGEORGIAPENSYLVANIE NEW YORK

Krásný den moji milí! Jak se máte? Já už odpočítávám dny na náš trip. Všechno, tak rychle uteklo! Ale to nejlepší je před námi a my už se moc těšíme! Tak začněme pěkně od začátku. Ve středu brzy ráno vyrážíme z Destinu do Miami, kam pojedeme 10 hodin, což jsem vám říkala už v minulém příspěvku. 😀 Takže nás čeká pěkně dlouhá cesta, ale to je přeci to nejlepší na road tripu, nebo ne? Miluji jízdu autem a písničky. Až dorazíme do Miami, tak musíme vyzvednout kamaráda Honzy, který s námi bude cestovat. V Miami nás čekají 3 dlouhé dny. Budeme ubytovaní v malém útulném hotelu blízko Malé Havany. Hned první den nás čeká náročný výlet mikrobusem, kde si v doprovodu průvodce prohlédneme celé Miami. Už se moc těším na ty rušné promenády a večerní hamburgery ve Five guys. 😀 Hlavně se těším na ty pláže jako z pobřežní hlídky. To mi v Destinu trochu scházelo. 😀 Další den se přesuneme do Key West. Věděli jste, že je to nejjižnější bod v USA? Takže tam bude super výhled na Kubu. Po těchto příjemně náročných dnech vyrazíme do Orlanda, kam se těšíme, jak malé děti. 😀 V Orlandu navštívíme Universals studios, kde nás čeká plno atrakcí. Druhý den navštívíme outlety, kde doufám, že ulovím něco od Victoria Secret, no uvidíme. Další dny se budeme pomalu přesouvat do New Yorku. Mezitím navštívíme Washington D.C. , Jacksonville, Richmond, Philadelphii, Baltimore a nakonec jako třešničku na dortu to zakončíme v New Yorku. Panebože New York! Já se tam, tak těším. Jsem zvědavá, jestli New York dokáže překonat Africké safari, ale trošku se bojím, že ne. Ale uvidíme, co nás tam čeká. Ale určitě si ho moc užijeme! :)Jinak celkově navštívíme 7 státu. Floridu, Georgiu, Jižní Karolínu, Severní Karolínu, Maryland, Pensylvanii a New York. New York se totiž počítá jako jeden z amerických  států. Doufám, že jsem vás neunudila k smrti. 😀 Průběžně budu dávat příspěvky a snažit se všechno fotit, abych se pak s vámi o to mohla podělit.

Vaše Klára

P.S. My teď už balíme, nakupujeme suvenýry a loučíme se pomalu s Destinem.

 

 

 

You Might Also Like

2 Comments

  • Reply anchor 12 September, 2017 - at 11:28

    I simply want to tell you that I am just new to weblog and truly savored this blog site. Most likely I’m going to bookmark your blog post . You surely come with terrific articles. With thanks for sharing with us your webpage.

  • Reply John Deere Technical Manuals 19 September, 2017 - at 12:06

    Thank you for the sensible critique. Me and my cousin were just preparing to do some research on this. We got a book from our area library but I think I learned better from this post. I am very glad to see such wonderful information being shared freely out there..

  • Leave a Reply