SANDESTIN

15 August, 2017 - 23:57

Ahojky! Tak jak se všichni máte? Dneska mám pro vás několik fotek z našeho malého výletu po Destinu. Tentokrát jsme zamířili do Sandestin. Za mě je to nejkrásnější část Destinu. Taková ta pravá Amerika. Krásné dřevěné domy s plaňkovým plotem a neobyčejným výhledem na oceán, který se snad nikdy neomrzí. Řekněte je snad něco lepšího, než poznávání nových míst?! Myslím, že ne. Každá země nabízí plno krásných míst a zákoutí. Miluji cestovaní! Díky cestování člověk zmoudří a uvědomí si věci, které by si nikdy dříve neuvědomil. Ráda bych na konci pobytu v Americe udělala shrnutí, co mi tyhle tři měsíce dali. Pokaždé, když něco končí, tak si sama pro sebe nebo s Honzou udělám shrnutí. Otázky typu: Dalo mi to něco? Posunulo mě to někam dál? Člověk by se měl neustále někam směřovat, aby se v životě posunul dál. Ale to je jen má teorie. 😀 Jinak, ach jo zase to jinak. 😀 Teď koukáme na Game of Thrones tedy spíš Honza a já přitom smolím tenhle článek. Jsem snad jediná, která nepřišla na chuť Game of Thrones?! Je to asi super seriál, ale mě to nějak nechytlo. Asi jsem divná. 😀 Tak se mějte krásně a já se brzy ozvu!

Vaše Klára

P.S. Příště celý outfit z výletu Sandestin.

You Might Also Like

3 Comments

  • Reply view 12 September, 2017 - at 11:38

    I just want to say I am very new to blogging and absolutely liked you’re page. Likely I’m likely to bookmark your blog post . You really have really good well written articles. Kudos for sharing your web-site.

  • Reply překlady a tlumočeni 17 September, 2017 - at 9:33

    Admiring the dedication you put into your site and in depth information you present. It’s great to come across a blog every once in a while that isn’t the same old rehashed information. Great read! I’ve bookmarked your site and I’m adding your RSS feeds to my Google account.

  • Reply John Deere Technical Manuals 19 September, 2017 - at 3:18

    Just proves the aged adage. Its an ill wind that blows no great. You fail to overlook the crucial position.

  • Leave a Reply