NEW COSMETICS FROM USA

13 August, 2017 - 3:59

První úlovek je rtěnka od Maybelline. Opět jsem si ji pořídila v nude barvě , která je jedna z mých oblíbených. Ráda také nosím odstíny růžové, která celý obličej rozzáří. Tahle rtěnka stála šest dolarů, což je super cena! A samozřejmě stejně jako ostatní mám ráda matné rtěnky, které skvěle drží na rtech. Ovšem samozřejmě, že ty kvalitnější drží téměř celý den, ale vše záleží na ceně, od jaké značky rtěnka je a tak dále.

Nejsem si jistá, jestli tahle rťěnka dorazila do Čech, ale nejspíš ještě ne, ale opravte mě pokud se mýlím. No popravdě, na můj vkus je moc hutná, ale drží po celý den a to se jí musí nechat. Opět jsem sáhla po nude odstínu a matt. Není to nic, co by mě uchvátilo, ale jsem s ní celkem spokojená. Stála mě 10 dolarů, což odpovídá cenám od značky L´orealu.

Tak tuhle řasenku jsem si zamilovala! Naprosto super! Připomíná mi řasenku od Too Faced, která je tedy o kapánek lepší, ale také o 13 dolarů dražší. Řasenka od L´orealu má skvělý štěteček, kterým vám udělá skvělý objem řas a to bez žádných cucků. Řasy se po ní vůbec nelepí a působí naopak velice přirozeně. Opět nevím, jestli stihla řasenka dorazit do Čech, ale pokud dorazí, tak určitě stojí za to ji vyzkoušet.

Tužka na obočí od L´orealu je super. Měli tři odstíny, ale já jsem si vybrala ten nejsvětlejší, protože i když jsem bruneta, tak nemám zase tak tmavé obočí. S tužkou se skvěle pracuje a skvěle drží. Nejdříve obočí upravím kartáčkem a pak vykreslím do tvaru jaký potřebuji. Tužka mě stála 7 dolarů, což je super cena.

Tahle tužka je prostě boží! Drží celý den a má krásnou černou barvu. Takže určitě doporučuji! Cena byla stejná jako u tužky na obočí, takže podtrženo sečteno skvělá cena a skvěle se používá. 

Miluji BB krém a určitě nejsem jediná. Oproti make up není vůbec hutný, naopak je jemný a krásně sjednotí pleť. Předtím jsem měla BB krém od Garnier a nemohla jsem si ho vynachválit. V Americe jsem sáhla po značce Maybelline. Krém stál 7 dolarů, nezlobte se, že se opět opakuji, ale musím. 😀 Opět je to skvělá cena a odpovídá kvalitě. Takže za mě ano! 

Tak doufám, že se vám článek líbil. Ráda bych ještě vyzkoušela nějaké méně známe značky, které se k nám do ČR nedostanou, ale uvidíme, jaká bude má finanční situace. 😀 Přece jenom nás čeká velký výlet po Americe, který má přednost, ale o tom až někdy jindy. Člověk nemusí mít přece všechno! Mějte se krásně!

 

Vaše Klára

 

 

 

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply


CAPTCHA Image
Reload Image