Browsing Category

Uncategorized

SUNDAY

18 June, 2017 - 19:41

Photo by Petr Turanský

Přeji krásný den všem, chtěla bych se moc omluvit, že jsem dlouhou dobu nepřidala žádný příspěvek. Přiznám se, že jsem měla psaní po krk a to z jednoho prostého důvodu zkouškové, znáte to. Dneska mám pro vás nový článek a slibuji, že články budu teď přidávat pravidelně. Moc ráda bych s vámi sdílela zážitky z Ameriky. Představte si, že to tak rychle uteklo, že v úterý ráno už letíme. No, je to vůbec možné? A popravdě řečeno, tak si to vůbec neuvědomuji. Nemám žádnou cestovní horečku, prostě nic. Asi to přijde až budeme na letišti. Tak uvidíme, ono to ještě přijde.

Jinak asi před měsícem jsem byla na skvělém focení v Botanické zahradě se skvělým fotografem Petrem Turanským, kterého si nemohu vynachválit. Opravdu krásné fotky a profesionální přístup. Nafotili jsme asi tucet fotek a musím říct, že mě to moc bavilo. A proto jsem se rozhodla koupit vlastní foťák. Trvalo asi dva měsíce, než jsem se k nějakému odhodlala, tolik doporučení a tolik rad a nakonec to vyhrála zrcadlovka Nikon D3300. Dělá opravdu krásné fotky a má snadné ovládání, což je ideální pro antitalenta jako já. 😀 Ale pořád si nejsem jistá, jestli jsem se rozhodla správně. Původně jsem šla pro digitální zrcadlovku Canon M10. Chtěla jsem totiž výklopný displej. Ale zrcadlovka vyhrála. Prostě celá já. Mějte se krásně a brzy se zase ozvu.

Tak užívejte zbytek neděle

Vaše Klára

THURSDAY

11 May, 2017 - 19:16

Dneska je tak krásně! Už bylo taky načase, aby se ten punťa ukázal. Tak konečně jsme se dočkali. Já teď sedím pod pergelou a přemýšlím, čím začít. Jsem strašně nerozhodný člověk a hlavně roztěkaný. To bych asi uvedla za moji nejhorší vlastnost. Přesně tak jsem nechtěla začít. 😀 Víte nebyl by den, kdyby mi v hlavě nepoletovala myšlenka, co dnes napsat na blog. Každý den si s tou myšlenkou pohrávám. Jsem na ní téměř závislá. Nejhorší na tom je, že v hlavě to mám tak hezky připravené, ale jakmile začnu psát nebo to někomu chci říct, tak ze mě vypadne ta největší kravina až se to mu sama divím, co ze mě vyleze. Máte to taky nebo jsem v tom sama?

Jinak dneska vás budu asi nudit, protože se přiznám, že mě žádný úchvatný článek nenapadl nebo napadl, ale vím, že tomuhle článku chci věnovat více času, ale kdo má teď zkouškový, tak asi chápe. 😀 Aby jste měli aspoň představu, co jsem si zase za nesmysl připravila, tak vám aspoň prozradím, že se to týká vztahů. Přiznám se, že tímto tématem jsem byla trochu inspirovaná, i když nevím, jestli si to ten, kdo mi to poradil bude pamatovat, ale i tak děkuju za inspiraci. No a jak dlouho jsem nad tím přemýšlela, tak jsem si řekla, tak proč né. Nemám přece, co ztratit nebo snad jo?! Hned na rovinu nejsem žádný expert na vztahy, ale jsem skvělá posluchačka nebo lépe řečeno vztahová poradkyně. 😀 Takže až na tom článku zapracuju, tak ho sem hned dám a uvidíme. Snad se k němu dostanu, protože teď bych asi měla zasednout a napsat dva scénáře nebo se mnou bude zle. Znáte to člověk nikdy nechce dělat věci, který musí, ale odkládá to do té doby než to začne hořet. Prostě klasika. 😀

Vaše Klára

P.S. Doufám, že jste si užili hezký den. Já jsem si ho užívala po boku mamky a udělaly jsme si holčičí den. Takové dny miluju a nejradši bych při takovém dnu zastavila čas.

LIFE

18 April, 2017 - 20:35

Zase to uteklo jako voda a další Velikonoce jsou za námi. Po dlouhé době jsem si pro vás připravila nový příspěvek, který bude z úplně jiného soudku a to co právě prožívám. Nejdřív bych se s vám chtěla omluvit, že jsem nějakou dobu nepřidala žádný příspěvek. Bohužel, jak to v životě bývá né vše jde podle plánu. Ale to jistě všichni dobře víte. Nechci vás zatěžovat mými problémy ani se tady litovat, ale pouze se podělit  s vámi o mé pocity a možná někomu pomoct a ukázat, že v tom není sám. Přiznám se, že nemám ve zvyku vyprávět okolí o svých pocitech a životních zklamáních, protože nikdy nevíte, kdo toho využije a bodne vám kudlu do zad. Pamatujte lidi jsou zlý a sobci, kteří myslí jen na to, jak vám nejvíce ublížit a vytěžit z toho maximum pro sebe. Troufám si říct, že jsem v jedné větě dokonale vystihla přístup dnešní civilizace. Možná to zní celé trošku zabškle a pesimisticky, ale mluví ze mě jen mé životní zkušenosti, s kterými se bohužel každodenně setkávám. Tak trošku s tím souvisí i moje životní situace, ve které se nyní nacházím. K tomu, aby jste se někam dopracovali a posunuli  ve vašem životě dál potřebujete tři věci štěstí, správný čas a správné lidi.  Jenže znáte ten pocit, když po něčem opravdu toužíte, ale všichni vám hází klacky pod nohy? Já bohužel ano a není to zrovna příjemný pocit. Svírá vás pocit bezmoci a vám nezbývá nic jiného, než zatnout zuby a jít dál. jenže co když je ta bolest, tak silná, že se nemůžete pohnout z místa. I tenhle pocit znám a moc dobře vím, že bude hodně těžké najít něco, co vás bude bavit a naplňovat. Jediné, co jsem v téhle fázi vyhoření mohla dělat bylo cvičení, které mi pomáhalo aspoň trošku bojovat sama ze sebou. Jak jsem zmínila v předchozí větě jedná se o pocit vyhoření, kdy veškerou naději vložíte do vaší kariéry, a občas se stane, že nepřišel váš čas  a nezískáte místo vašich snů. Takový je život a nám nezbývá nic jiného než proti tomu bojovat a překonat překážky, který nám život přináší. Pamatujte, že na to nejste nikdy sami. Jediné na co se v životě můžete spolehnout je vaše nejbližší rodina, která je s vámi v dobrém i zlém. Snažila jsem se , co nejvíc stručně popsat mé aktuální pocity a moji životní fázi, kterou si teď procházím. Víte, nechci, aby vypadalo, že se rouhám nad životem ba naopak snažím se vždy přijmout, to co mi přinese, protože vím, že to nejdůležitější mám a to je rodina, láska a zdraví a to ostatní to není tak důležité. Ono to časem přijde samo.

Ponaučení z celé situace vyplývá, netlačte tolik na pilu, ale jděte pomalých krůčkách a užívejte si života plnými doušky, i když to zrovna není podle vašich představ, ono to časem přijde v dobu, kdy to budete nejméně čekat a to platí ve všem, jak ve vztazích, tak v práci.  V právě v tom spočívá kouzlo života.

Povězte, máte rádi takové články o životě?

Vaše Klára

P.S. Dlouho jsem přemýšlela, jestli tenhle článek vydat. Za prvé, protože vás nechci otravovat filosofickými žvásty a pocity, protože každý máte svých starostí až nad hlavu a chcete se spíš odreagovat. Za druhé, proč jsem článek chtěla vydat ? Protože si myslím, že internet už je úplně přesycený blogů o módě a kráse (nechci úplně zanevřít na módní články :D), tak proč to trošku neoživit a nenapsat o pocitech, vztazích a ostatních životních situacích. No a za třetí, proč vás nezapojit do mého blogování. Napište mi do komentářů, jaké články byste si tady přáli? Ať to tady trochu rozjedem a máme o čem diskutovat!!! 🙂

 

 

 

WEDNESDAY

29 March, 2017 - 21:28

Photo by Hanka Řeháková

Doufám, že jste měli hezký den a užili si ho v rámci možností. Já jsem se snažila prožít den na 100 procent a myslím, že se mi to povedlo. Cestou domů jsem přemýšlela, co vám tímto příspěvkem předat. Hned v pondělí na mě čekal velký úkol a to prosadit si svůj názor a umět se ozvat. Přiznám se, že nejsem žádná drsňačka a všechno se učím. Proto jsem sebrala veškerou odvahu co mám a snažila se prosadit. Je důležité, aby člověk uměl bojovat sám za sebe. Proto se nebojte a běžte za svým názorem a snažte se ho prosadit. Uvidíte, že na sebe budete hned pyšní. Jenže takhle se to řekne, nejdřív než za tou danou osobou půjdete, tak se to snažte v hlavě připravit, co chcete říct a kam tím směřujete. Buďte milý až uvidíte, že to nejde po dobrým, tak přitlačte. Pak už to (snad) máte v kapse.

Dneska na mě čekalo několik zážitků. Hned první na sebe nenechal dlouho čekat a začalo to cestou do Prahy, kam dojíždím každý den. Jako každý den se snažím sednout ve vlaku někam, kde je co nejméně lidí. Snažím se totiž využít každou minutu a dodělávat práci, co jsem nestihla doma. Jenže dnes jsem si musela sednout tam, kde bylo místo. Naproti mně se usadil pán, který mě neustále pozoroval. Nevěděla jsem kam s očima, ale pak jsem uviděla, že vytahuje skicák a tuhy, tak jsem si oddychla a řekla si, že jeho pozornost bude směřovat konečně jinam. Bohužel jsem se zmýlila. Začal mě ještě více pozorovat a snažit se zachytit moji tvář na papír. Potvrdily mi to i pohledy spolucestujících, kteří na mě pořád pokukovali. Jsem velký extrovert a ráda středem pozornosti, ale upřený pohled lidí mě občas děsí. Proto, když jsem viděla, že pán naproti je se svou prací hotov, tak jsem zdrhla jako největší zbabělec do posledního vagónu a kdo ví, třeba svůj portrét někdy potkám. Máte podobný zážitek? Stalo se vám to někdy?

Nakonec a ve zkratce jsem dneska měla několik schůzek, díky jedné jsem dostala novou pracovní nabídku, o kterou bych se chtěla v příštím příspěvku podělit a třeba mi s ní i pomůžete.

Pak jsem zaběhla na dvě hodiny do školy, během volna jsem sehnala super černé mrkváče a to jen za 249 korun, co říct na slevy mám prostě čuch. 😀 A jako třešničkou na dortu  byla chrtí akce, kde jsem dělala rozhovory s krásnou Monikou Bagárovou, ale o tom bude celý příští příspěvek, kde vám prozradím, jak na mě působila a jaká byla celá akce plná celebrit.

Pokud jste dočetli až sem, tak jste nejlepší a děkuju za vaši pozornost. Přeji krásný večer a hodně sil do konce týdne.

Vaše Klára

PHOTOS FROM MY PHONE

26 February, 2017 - 21:32

Neustálé čekání, to je úděl všech dojíždějících a i můj. Každý den, dojíždím do Prahy. Většinou můj den začíná už v půl sedmé a kolem čtvrt na osm jsem v Praze a jelikož České dráhy nejsou moc spolehlivé, tak si svůj čas krátím čtením knížek, poslouchání angličtiny nebo prohlížení časopisů. Jsem závislá na čtení časopisů. Nejvíce vždy podlehnu Harper Bazaru nebo Elle. Ty jsou nejlepší a ideální pro milovníky módy. Na fotce, ale vidíte Joy. To je časopis, ve kterém naleznete mnoho rad a fíglů.

Dva roky! Je neskutečné, jak ten čas letí. Mám po boku skvělého chlapa, jakého jsem si mohla přát. Ano, je to otřepaná fráze, ale je to tak. Je těžké v životě potkat člověka, s kterým jste na stejné vlně a máte se rádi. A já jsem za to opravdu šťastná. Vždy se mám o koho opřít, což je v dnešní době hodně důležité. Můj přítel je zároveň moje nejlepší kamarádka, které můžu všechno říct a to myslím doslova a do písmene. I když dva roky je ve vztahu skoro nic, tak si o osobně myslím, že receptem na zdravý vztah jsou kompromisy a nebrat svého partnera jako samozřejmost, ale neustále se překvapovat. A spoustu dalších věcí, ale je důležité podotknout, že každý vztah je individuální stejně jako člověk a já jsem zase přechytralá. 😀

Miluju jídlo. Dobré jídlo je pro mě největší odměna. Je pravda, že v týdnu jídlo pěkně flákám, ale o víkendu si to umím hezky vynahradit. Jídlo, které mě asi nejvíce potěší je tatarák, který zbožňuju. Musím říct, že tohle jídlo bych si nikdy netroufla dělat doma, proto si na něj rádi zajdeme do nějaké dobré restaurace, kde si ho ze zkušenosti nechám namíchat. Tento víkend jsme na něj zašli do místní restaurace Grand, kde je bezkonkurenční. Takže až budete mít někdy cestu do Nymburka, tak se zastavte v restauraci Grand.

Focení! Další věc, kterou mám ráda je focení outfitů. Občas se ráda proměním do role modelky a pózuju ve všech možných modelech. Bohužel to poslední dobou nejde moc často, protože opravdu není čas, i když bych opravdu chtěla. Další mínus je v tom, že už nemám zrcadlovku. Měla jsem ji pouze půjčenou a už bylo na čase, abych ji vrátila původnímu majiteli. Moc ráda bych si nějakou pořídila, ale poslední dobou mám nějak hodně  výdajů. Pořád něco potřebuju, ale předpokládám, že v tom určitě nejsem sama. 😀 Priorita číslo jedna je nějaký mini notebook, abych mohla využit volný čas ve vlaku a psát, jak jen to bude možné. No a víc se věnovat blogu pěkně ho poslední dobou zanedbávám. Jsem ostuda. 🙁 Slibuju, že příští příspěvek vám to vynahradím a dám vám sem nějaký pěkný outfit vyfocený skvělou fotografkou Hankou!

Nádherná vůně od Chloe. Krásně voní a má opravdu výdrž. Ráno se navoním a i po celém dnu ji cítím. Stojí kolem 1200 korun, což není zas tak hrozné a za ty peníze stojí.

V sobotu jsme po dlouhé době navštívili Basketbal Nymburk. Byla to skvělá hra a opět Nymburk nezklamal a vyhráli. Mám ráda basket, i když to není u nás moc populární hra, ale díky Honzovi jsem ji přišla na chuť a je to skvělé rozptýlení sobotního dne. Nejlepší je párek s křenem a kečupem v poločase. To si vždycky pochutnáme a hned se nám líp fandí. Po každém zápase máme tradici, že pak vyrazíme někam na jídlo, takže se na basket o to víc ještě těším. (smích) To je se mnou hrůza. Píšu pořád o jídle. Jsem fakt nenažraná. 😀

 

Doufám, že jste si hezky užili víkend! My si jdeme pustit Kravaťáky a pak rychle do hajan, ať máme energii na další náročný týden. A jak vy jste si užili víkend♥

 

Vaše Klára ♥

 

MY WEEK

12 February, 2017 - 22:42

V úterý jsem navštívila kadeřnický salon Monami se záměrem, že chci vlasy oživit a vrátit se zpět ke své přírodní hnědé. Ano, i na fotce mám hnědou, ale takovou vyšisovanou od sluníčka, a tak jsem ji chtěla oživit. Nakonec mám tedy takovou kakaovou hnědou a doufám, že se trochu vymyje. Jinak jsem s výsledkem celkem spokojená, ale trvalo mi, než jsem si na ten tmavší odstín zvykla. A doufám, že tohle byla moje poslední návštěva kadeřníka, protože je to pro mě jeden velký stres a s některými kadeřnicemi je těžká domluva. Jaké máte zkušenosti vy s kadeřnicemi? Máte nějaký oblíbený salon, kam chodíte?

Jednou do týdne chodím vysílat do rádia. Zatím nebudu prozrazovat v jakém, ale časem vám to ráda řeknu. Všechno se teprve učím a postupně na sobě pracuju. Musím říct, že mě to moc baví. Je to úplně něco jiného. Musíte umět improvizovat, být trošku vtipný, v čem tedy trošku pokulhávám a doufám, že se to postupem času naučím. Je to také skvělá škola a poznala jsem další super lidi.

Každý týden docházím pravidelně do redakce Blesku. Působím tam jako junior redaktor pro zpravodajství. Moc mě ta práce baví a je to další skvělá zkušenost pro mladého novináře. Tedy, abych to upřesnila já osobně chci být reportérka, ale nejdříve si musíte prokousat psaním a pak vás čeká vysněné místo v televizi. ( Tenhle postup platí pro ty, kteří chtějí jít poctivou cestou. ) Ještě bych chtěla poznamenat, pro ty, kteří si myslí, že novinář musí psát bezchybně a umí veškerou gramatiku perfektně, tak to není. I zkušený novinář z České televize nebo z ČTK, dělá gramatické chyby, že by se vám z toho chtělo brečet. Prostě nikdo není robot a každý dělá chyby a to i vystudovaný žurnalista s dvacetiletou praxí. Jestli se ptáte, proč tu píšu? Tak je to jenom prevence, pro ty, kteří si myslí, že když píšu do televize a do novin, že budu psát bez jakékoliv chyby.

Tento týden jsem si koupila další dva přípravky jeden od Nivei a druhý od Dermacolu. Pokud stejně jako já nesnášíte odličování, tak vám můžu doporučit skvělý čistící gel od Nivei. Okamžitě jsem se do něj zamilovala. Gel krásně voní, obsahuje malé perličky, které jsou skvělé jako peeling a po nanesení gelu máte obličej krásně hladký a bez jediné nečistoty. Stojí jen 99 korun, což si myslím, že je odpovídající. Druhý přípravek je proti celulitidě celkově pro zpevnění dolních partií. Používám to jako prevenci před celulitidou, a kvůli tomu, že chci více zpevnit postavu. Samozřejmě, že musíte také cvičit, ale vždycky na to není čas nebo nálada, tak se namažu tímhle zázračným krémem a po své zkušenosti můžu říct, že mám nohy a zadek více pevnější a štíhlejší. Takže určitě doporučuji a pokud si pospíšíte, tak v DM ho měly za 75 korun.

Pomalu zjišťuju, že jsem závislá na kosmetice. Každý den si musím něco koupit a už je to asi nemoc. (smích) Tentokrát jsem si pořídila peeling na celé tělo od Garnier. Opravdu krásně voní a tělo po něm máte krásně hebké jako dětskou prdelku. Opět jsem ho kupovala ve slevě za 94 korun ve slevě, takže jsem ho hned musela mít.

Moje nové vlásky. Tak nakonec jsem se na ně docela zvykla. Přece jenom je všechno o zvyku. Budete si myslet, že jsem asi blázen, ale když jsem přišla domů, tak jsem si tu hlavu drhla asi desetkrát a vylila na sebe celý ocet, abych se toho odstínu zbavila. Je to tak směšné, když se nad tím člověk zamyslí a zároveň dobré ponaučení do budoucnu. Už vím, že tohle byla moje poslední návštěva u kadeřníka. Zároveň jsem ráda, že mám zpátky svoji trošičku tmavší barvu a teď už jen stačí sluníčko a mám svoji přirozenou barvu zpět. Člověk si musí říct, že to jsou jen vlasy!  Když nejde o život nejde přeci o nic.

Poslední zastávka tohoto týdne byl Černý most, kam rádi jezdíme na nákupy a do kina. Je strašné, že nejoblíbenější aktivitou lidí je nakupování. Ano, a i já patřím mezi ně. Ráda nakupuju a to převážně kosmetiku a oblečení. Samozřejmě to neznamená, že nemám ráda přírodu. Naopak ji mám moc ráda a jako mála holka jsem se naběhala po polích až dost a už se těším až bude zase sluníčko a my budeme chodit na pravidelné procházky. Trochu jsem odběhla od tématu. To jsem celá já. (smích) Konec dne jsme zakončili horkou čokoládou ve Starbucksu.

 

Tak to byl můj týden. Doufám, že jste si užily krásný víkend a nabraly plno sil do nového týdne. Mějte se krásně a v týdnu se zase zastavte. Bude vás čekat nový článek. Vaše Klára. ♥

P.S. Jaký jste měly týden vy? Líbil se vám článek?

 

PARTY LOOK

10 February, 2017 - 22:34

Konečně máme pátek a proto jsem se dneska rozhodla udělat článek na téma party look. Nevím, jak vy, ale já, když jdu na nějakou party, tak nevím, co na sebe a nebo mám pocit, že nic nemám. (smích) Prostě jsem typická nerozhodná ženská. Jsem schopná vytahat celou skříň a ladit každý detail. Vždycky se snažím, abych byla něčím originální. To neznamená, že nosím nějaké výrazné výstřihy nebo něco upnutého, ale snažím se odlišit, protože džíny a tričko si umí vzít každá z nás. Móda je hra, tak proč si s ní nepohrát. První typ nebojte se blýsknout. Viděla jsem krásné flitrované koktejlky v Mohitu za 499, nebo v Tally wejl. K tomu pak stačí nějaké nevýrazné podpatky. Pokud chcete mít krásně dlouhé nohy až do nebe, tak určitě šáhněte po nude střevíčkách. Na takové boty narazíte třeba v Mohitu nebo v Zaře. Abyste outfit doladily do posledního puntíku, tak vám stačí jen malý šperk třeba malé perličky do uší a můžete vyrazit. Věřte, že budete královnou večera.

 

FLITRY

SEMIŠ

Další hitem sezóny je semiš. Je to příjemný materiál, z kterého se vyrábí všechno možné oblečení šaty, mikiny, trička prostě všechno. Pokud chcete být podle poslední módy a na party nepřehlédnutelná, tak určitě si vezměte semišové šaty. Jestli nevíte, kde je sehnat, tak to nebude určitě žádný problém. Určitě, když zajdete do Bershky na Příkopech, tak narazíte na krásné semišové šaty. Můžete zajít i do dalších obchodů jako Sinsay, Reserved, Mango našla jsem tam plno krásných kousků jen mějte oči otevřené a určitě vám něco padne do oka. Pokud si nechcete brát šaty, tak si vezměte nějaký top a klidně se semišovým nákrčníkem. Když si k němu vezmete sexy černé slimky, tak budete zatraceně sexy a žádný chlap z vás nespustí oči. Opět zvolte nějaké podpatky, můžou být i s širokým podpatkem, kterými určitě nic nezkazíte. Nezapomeňte na detaily. K tomu to outfitu bych zvolila nějaké výrazné naušnice a třeba hodinky. Každý outfit se snažte doladit a trochu si s ním pohrát.

 

Pokud chcete nabrat inspiraci, tak můžete zapátrat i  na instagramu, kde je plno celebrit a módních nadšenců. Osobně moc ráda sleduji Oliviu Culpu. Je to krásná žena a má jedinečný styl, i když se vám bude zdát, že je hodně výstřední, tak bych se od ní snažila nabrat trochu inspirace. Také existuje plno skvělých webů a eshopů s oblečením jako Nasty gal a Ivyrevel. Na tohle téma bych taky ráda udělala článek. Mám spoustu nápadu a určitě se máte na, co těšit. Rozhodla jsem se udělat článek na téma můj týden. Každou neděli nebo sobotu se můžete těšit, co jsem dělala v týdnu. Samozřejmě na vás čeká mnoho outfitů. Mám v plánu nafotit se skvělou fotografkou Hankou Řehákovou nějaké super outfitové fotky. Budu se snažit vás, co nejvíce inspirovat a pracovat na blogu. Doufám, že se vám bude článek líbit, budu ráda za každý komentář, jak se vám líbil. Užívejte zbytek víkendu a zítra se stavte na blogu bude tady další článek. Mějte se krásně, vaše Klára! ♥

 

 

P.S.  Co máte dneska v plánu? Co nejradši nosíte na party?

 

 

 

 

NEW START

24 January, 2017 - 20:10

Ahojky! Moc mě mrzí, že jsem se dlouho neozvala, ale dostala jsem dvě nové práce a do toho zkouškové, a tak jsem si řekla, že si dám od blogování chvíli pauzu. Dlouho jsem nad svým blogem přemýšlela a uznala, že bych měla začít s čistým štítem. Uznala jsem, že v mé fázi blogováni není dobré dávat příspěvek každý den. Proto jsem se rozhodla, že půjdu pozvolna a bude se snažit dělat příspěvky více kvalitnější a zábavnější. Články zaměřím více na módu, kosmetiku, cestování a jídlo, podstatě vše zůstane při starém, ale články budou více obsáhlejší a doufám, že budou pro vás větším přínosem. Jak už jsem v předešlých článcích zmiňovala, tak miluji módu, jenže je plno blogerek, které mají skvělé články a skvělé outfity, takže se to bude těžko překonávat, ale budu se snažit. Pokud budete mít někdy trable, co si vzít na sebe nebo jaké si vzít šaty na ples, moc ráda Vám posloužím jako online poradna. Samozřejmě nejsem žádný expert na módu  ani to netvrdím, ale chtěla bych  tímto směrem jít a dělat to, co mě nejvíc baví. Pokud budete chtít více článku o módě, cestování či jídle stačí napsat do komentářů. Komentáře jsou jediná možnost, jak bloggerka pozná, že o její články je zájem.

HAPPY NEW YEAR 2017

1 January, 2017 - 23:01

Processed with VSCO with f2 preset

Doufám, že jste si všichni užili první den v roce! My dnes opět navštěvovali památky a uživali krásy Budapeště. Bohužel vám sem nemůžu dát fotky, protože mě zlobí notebook, tak snad to zítra napravím. Ještě jednou vám všem přeju šťastný Nový rok, ať se vám splní všechna vaše tajná přaní. Jděte si za svými sny a nikdy neztracejte naději všechno je možne a naděje umíra poslední. Mám vás ráda! Pusu, K. 💕

BUDAPEST

31 December, 2016 - 18:54

dsc_0074

dsc_0077

dsc_0078

dsc_0082

dsc_0104

dsc_0105dsc_0139

dsc_0142

dsc_0145

dsc_0148

Máme tu poslední prosincový den a my jsme se dnešek rozhodli užít na 100%. Proto jsme na tři dny vyrazili do Budapeště. Naše dobrodružství začalo už v půl páté ráno, jelikož už jsem měla cestovní horečku, tak jsem nemohla zamhouřit oči, tak jsem si nakonec spánkový deficit vybrala cestou do Budapeště. Když jsme dorazili do Budapeště, tak jsme se nejprve ubytovali v hotelu. Hotel se nachází asi 5 km od centra, což není tak hrozné a můžeme si pro všechno dojít pěšky. Když jsme se trošku rozkoukali, tak jsme se rozhodli něco zakousnout. Jenže opět jsme měli velké oči a objednali si dvě velké gulášovky a pizzu. Bylo to super! Gulášovka byla opravdu poctivá hodně masa, brambor a zeleniny. Musím přiznat, že jsem byla trošku překvapená, protože u nás znám úplně jinou gulášovku, ale tahle neměla chybu. Po jídle jsme byli, tak přejedeni, že jsme se rozhodli trochu to rozchodit a tak jsme se vydali procházkou na památky. Budapešť je opravdu kouzelná. Naše první zastávka byla u synagogy a katedrály sv. Štěpána. Jsou to nádherné budovy a celkově architektura v Budapešti je úchvatná. Musím říct, že některé části mi připomínali Londýn třeba okolí katedrály sv. Štěpána, kde jsme objevili vánoční trhy a plno dobrého jídla, které musíme zítra všechno ochutnat. Opravdu mají krásnou vánoční výzdobu, trhy a troufám si říct, že mnohem lepší, než u nás. Nejvíce mě zaujaly kavárny a galerie na každém kroku, což jsou má nejoblíbenější místa k odpočinku a nabírání inspirace. Ta vůně skořice, čokolády a karamelu mě vždycky pohltí a nikdy neodolám. Další místo, které mě jako shopoholičku nejvíce zaujalo bylo čtyřpatrové HM, kde jsem se cítila jako Alenka v říši divu. Proto jsme se s Honzou rozhodli, že tam 2. ledna hned zavítáme a trošku provětráme peněženky (smích). Já tedy s mírou, protože už bych se měla krotit. No a po nákupech jsme jeli na hotel, kde si dáváme dvě hodinky odpočinku a večer vyrážíme do šumu velkoměsta trošku oslavit ten Nový rok. Doufám, že jsem vás neunudila k smrti a už se na vás těším zítra v roce 2017! Přeju vám všem šťastný Nový rok hlavně zdraví, štěstí, lásku a, ať se vám splní všechna vaše přání! Mám vás moc ráda! Vaše Klára!